Akademia Ruchu Fitness Klub

brak zainstalowanej wtyczki flash

Pobierz Adobe Flash player

Poradnik Nowicjusza

  • Zastanawiasz się czy te zajęcia są dla Ciebie? Masz wątpliwości...czy sobie poradzisz? Po prostu przyjdź i spróbuj. Nasze profesjonalne podejście i atmosfera jaką tworzą ćwiczący - ludzie tacy jak TY, sprawią że po pierwszej  lekcji z pewnością wykupisz karnet i zostaniesz z nami na dłużej.
  • Do treningu będzie Ci potrzebny wygodny strój sportowy, buty na zmianę, karimata i butelka wody mineralnej. No i oczywiście ...dobre chęci.
  • Na pierwsze swoje zajęcia przyjdź wcześniej aby instruktor mógł Cię bliżej poznać, chwilę porozmawiać, zaproponować odpowiednie dla Ciebie treningi i udzielić ważnych wskazówek.
  • Podczas treningów słuchaj uważnie technicznych wskazówek trenera i staraj się do nich stosować.Trener prowadzi zajęcia tak aby każdy uczestnik sobie poradził. Stopniuje trudność ćwiczeń i prezentuje różne ich wersje. Dostosuj intensywność do swoich możliwości, na początku wybieraj łatwiejsze wersje ćwiczeń. Nie rywalizuj z innymi - ćwiczysz dla siebie. Odpręż się i zrelaksuj...daj sie porwać zabawie..
  • Nigdy nie spóźniaj się na zajęcia i nie wychodź przed ich zakończeniem. Rozgrzewka do bardzo ważny element rozpoczynający trening - zapobiega urazom, przygotowuje organizm do intensywniejszego wysiłku dzięki czemu trening staje się bardziej efektywny.
  • Zawsze poinformuj instruktora przed zajęciami o swoich dolegliwościach lub gorszym samopopczuciu. Śmiało zgłaszaj swoje uwagi i zadawaj pytania. Pamiętaj,że podczas zajęc Ty jesteś dla nas najważniejsza/y.
  • Pamiętaj również: nie żuj gumy podczas wysiłku - grozi to zadławieniem, nie używaj intensywnych perfum, wyłącz telefon.
    ZYCZĘ DOBREJ ZABAWY I OSIĄGNIĘCIA OCZEKIWANYCH EFEKTÓW