Akademia Ruchu Fitness Klub

brak zainstalowanej wtyczki flash

Pobierz Adobe Flash player

AEROMANIA

              Aeromania 2013 SP nr 1 w Kowarach ul.Staszica       

                    13 kwiecień 2013 r godz. 16:00 - 20:00 .

Jak co roku tak i w tym zorganizowaliśmy maraton fitness „Aeromania”. W tym roku była to  impreza charytatywna pod hasłem „Pomóż Idusi stanąć na nóżkach”. Cały dochód z imprezy  przeznaczony zostanie na rehabilitację małej dziewczynki – mieszkanki Kowar, która urodziła się z wadą wrodzoną prawej kończyny dolnej. Mała Ida musi przejść kilka operacji - kolejna już za 18 miesięcy. Po każdej z nich następuje nowe oprotezowanie i rehabilitacja. Cały proces jest bardzo trudny i kosztowny. Mama Idusi od lat jest pasjonatką fitnessu i naszą koleżanką. Postanowiliśmy pomóc......i jak się okazało z wielkim Waszym wsparciem. W maratonie wzieły udział 63 osoby.  Udało się uzbierać  1809 zł.  Pieniądze zostały przekazane na subkonto Idy w Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą".  Składamy ogromne podziękowania dla sponsorów którzy ufundowali nagrody, instruktormom którzy poświęcili swój czas i energię aby poprowadzić lekcje podczas maratonu i wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali sie w organizację imprezy.

Sponsorzy:  Firma "Esoil" w Kowarach  kliknij ,   Gabinet "Yasumi Epil" w Jeleniej Górze kliknij,     Bar "Komuszek" w Karpaczu kliknij,    Sklep "Ever" w Kowarach,     Sala Zabaw dla Dzieci "Playland" w Kowarach kliknij ,      Gabinet Kosmetyczny "Anna" w Karpaczu kliknij ,   Szkoła Podstawowa nr 1 w Kowarach kliknij,   MOK Kowary,  Kawiarnia M-Cafe w Karpaczu,   "Biomedica" Joanna Kaczmarska, "Vitalis" Katarzyna Krażewska kliknij , Salon Fryzjerski w hotelu "Sandra SPA" w Karpaczu,   Hotel "Gołębiewski" w Karpaczu kliknij,   Salon Fryzjerski Natali Stanek w Karpaczu, Weronika Czajkowska - dietetyk,  Park Miniatur w Kowarach kliknij, Pracownia Artystyczna AlterEgo w Kowarach kliknij

Instruktorzy : Monika Rupniewska, Ania Nowak, Agnieszka Lis-Rębas, Joanna Ulanowska, Damian Strączek, Ewa Pstrak.                

Wspierali nas również: http://www.muzyczneradio.com.pl/ ,  www.jg24.pl ,  portalik24.plhttp://rti24.pl/.   WSZYSTKIM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.