Akademia Ruchu Fitness Klub

brak zainstalowanej wtyczki flash

Pobierz Adobe Flash player

OFERTA

ZAJĘCIA GRUPOWE – odbywają się regularnie według planu zajęć

Bazując na ponad piętnastoletnim doświadczeniu w pracy z kobietami i wiedzy z zakresu fizjoterapii stworzyliśmy własny, kompleksowy program treningowy dla kobiet. Program zakłada wykonywanie treningu 3 razy w tygodniu i opiera się na trzech różnych lekcjach. Podczas każdej z lekcji realizowany jest inny cel: Power Fit, Body Schape, Zdrowy Kręgosłup - to  tylko hasła, które kryją dobrze przemyślane i zaplanowane ćwiczenia, których wykonywanie w zaproponowany sposób stanowi kompleksowe podejście i realizację najważniejszych kobiecych potrzeb - w sposób skuteczny i bezpieczny - bez kontuzji i przeciążeń

Podczas zajęć wykorzystujemy różnorodny sprzęt fitness jak: stepy, tubingi, ciężarki, duże piłki rehabilitacyjne, TRX, taśmy Thera Band, sztangi i inne.

Wymierne korzyści jakie osiagają uczestnicy zajęć to: poprawa ogólnej sprawności i wydolności, zmniejszenie masy tłuszczowej ciała, wzmocnienie mięśni i kości, ukształtowanie zgrabnej sylwetki i z pewnością poprawa nastroju. 

 

 INNE ZAJĘCIA GRUPOWE - na zamówienie

Jeśli chcecie ćwiczyć w gronie przyjaciół, znajomych czy rodziny chętnie zorganizujemy dla Was każdą inną formę zajęć grupowych jak na przykład:

  • trening  ogólnorozwojowy ukierunkowany na : poprawę sprawności, odchudzanie lub kształtowania sylwetki

  • treningi przygotowujące do sezonu narciarskiego

  • spacery/treningi Nordic Walking

  • gimnastyka rehabilitacyjna 

 

TRENING INDYWIDUALNY – sam na sam z trenerem lub w kilkuosobowych, małych grupach

Dzięki swej dużej skuteczności ta forma zyskuje coraz większą popularność. Są to bardzo efektywne zajęcia prowadzone przez trenera personalnego z jedną lub maksymalnie 3-4 osobami, według ustalonego wcześniej planu. Stały nadzór, obecność trenera i możliwość skupienia jego uwagi na jednej lub kilku tylko osobach motywują do pracy , sprawiają, że trening jest bezpieczniejszy a oczekiwane efekty pojawiają się znacznie szybciej niż w samodzielnym treningu czy zajęciach w dużych grupach.

Specjalizuję sie w pracy z osobami z dysfunkcjami narządu ruchu ( np kręgosłup, stawy itp) oraz z osobami w chorobach metabolicznych ( np cukrzyca, nadwaga, nadciśnienie itp)

W zależności od potrzeb klienta realizujemy takie cele treningowe jak:

  • odchudzanie

  • kształtowanie, modelowanie sylwetki ciała

  • poprawa ogólnej sprawności i wydolności organizmu

  • przygotowanie (poprzez kształtowanie odpowiednich zdolności motorycznych) do uprawiania różnych dyscyplin sportowych

  • pomoc w likwidacji lub zmniejszeniu dysfunkcji aparatu ruchu i wad postawy oraz kontynuacja usprawniania po przebytej rehabilitacji prowadzonej w wyniku zabiegu lub urazu

  • pomoc w przygotowaniu do egzaminów sprawnościowych

Ćwiczymy w zaprzyjaźnionych siłowniach i salach treningowych na terenie Karpacza, Kowar i Jeleniej Góry, na basenach lub świeżym powietrzu, a także w domu klienta – w zależności od możliwości, potrzeb i upodobań ćwiczącego.

 

ROZPISANIE PLANU TRENINGOWEGO WRAZ Z JEDNYM INSTRUKTAŻOWYM TRENINGIEM  I POMIAREM MASY I SKŁADU CIAŁA  MEDYCZNYM URZĄDZENIEM DIAGNOSTYCZNYM" INBODY" WRAZ Z ANALIZĄ WYNIKU I KONSULTACJĄ ŻYWIENIOWĄ.