Akademia Ruchu Fitness Klub

brak zainstalowanej wtyczki flash

Pobierz Adobe Flash player

AKTUALNOŚCI

2018-10-18 :: 20 - lecie Akademii Ruchu

 


2018-09-25 :: Fitness medyczny - od 2 października

 


2016-04-18 :: Profilaktyka chorób metabolicznych, nadwagi i otyłości.

 Miło nam poinformować ,że jesteśmy w posiadaniu profesjonalnego medycznego urządzenia diagnostycznego InBody do pomiaru, analizy i kontroli masy i składu ciała. Zapraszamy serdecznie do współpracy hotele, osrodki SPA, gabinety kosmetyczne, dietetyczne jak i trenerów fitness.  Zapraszamy osoby, które potrzebują pomocy i wsparcia w walce z chorobami metabolicznymi czy ze  zwykłą nadwagą. Możemy wykonać pojedynczy pomiar wraz z analizą wyników jak również podjąć dłuższą współpracę- przygotować plan treningowy i żywieniowy oraz poprowadzic wspólne treningi indywidualne. Wszystkie  osoby  posiadające aktualny karnet Akademi Ruchu na zajęcia fitness takie badanie i analizę mogą wykonać bezpłatnie.


0000-00-00 ::

  


 

 Działamy na rynku już od kilku lat organizując zajęcia rekreacyjne w różnych formach fitness. Miejscem naszej działalności są przepiękne miasteczka leżące w Karkonoszach u podnóża Śnieżki – Karpacz i Kowary.

  

Naszą pasją jest ruch i chcemy nią zarażać innych!!

Swoją ofertę kierujemy do wszystkich, którzy lubią aktywność fizyczną, chcą poprawić swój wygląd, kondycję fizyczną, samopoczucie i zdrowie – bez względu na to czy do tej pory ćwiczyli czy nie, bez względu na wiek i płeć. Prowadząc treningi indywidualne pomagamy odzyskać i zachować formę  również osobom z dysfunkcjami narządu ruchu oraz w chorobach (cukrzyca, nadciśnienie, otyłość). Podczas zajęć grupowych dbamy o bezpieczeństwo naszych podopiecznych stosując prozdrowotne formy ćwiczeń. Różnorodność zajęć nie pozwala na nudę. Nasza sportowa przeszłość, doświadczenie i radość czerpana z ćwiczeń fizycznych sprawiają, że nasi klienci czerpią radość z ruchu jak my, osiągają swoje cele, a przede wszystkim odzyskują zdrowie i witalność.